Teslimat
 
https://www.akbulutet.com/’ da vermiş olduğunuz siparişleriniz kayıtlı teslimat adresinize sipariş onayından sonra 3 iş günü içerisinde size gönderilmek üzere kargo firmasına teslim edilecektir.
Herhangi bir yanlışlık olmaması için teslimat adresinizi kontrol etmeyi unutmayınız.
 
İade 
 

Kullanılmamış ve ambalajı zarar görmemiş olması şartıyla siparişinizdeki ürünleri size ulaştığı günü takip eden 2 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade işlemini gerçekleştirebilmek için, iade nedenini yazarak fatura ile birlikte

"AKBULUT ET VE ET ÜRÜNLERİ - Cumhuriyet Mah. Malatya Yolu Hazardağlı İş Merkezi 58/12-13 Elazığ / Türkiye" adresine Yurtiçi Kargo noktalarından ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

 

Yurtiçi Kargo firmaları dışında farklı kargo firmaları ile alıcı ödemeli gönderilen veya kargo poşetine konulmadan ürün kutusu bantlanarak gönderilen iade teslim alınmamaktadır.

 

Satın almış olduğunuz üründe; ürünün tekrar satılabilme özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması koşuluyla iade edebilirsiniz.

 

Satın almış olduğunuz üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve benzer durumların tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün iade alınmayacak ve bedeli iade edilmeyecektir.

 

İade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğunu kontrol edildikten sonra, kabul edilen iade taleplerine  geri ödemeler kargo teslim alınması tarihinden itibaren en geç 10 iş günü içerisinde bankaya iletilmektedir.

 

Geri ödemeniz bankanız tarafından kredi kartınıza yapılır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir.

 

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo firması yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

 
İade Adresi: AKBULUT ET VE ET ÜRÜNLERİ - Cumhuriyet Mah. Malatya Yolu Hazardağlı İş Merkezi 58/12-13 Elazığ / Türkiye

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı