Menü
Sepetim

200 TL Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo

KUZU ETİ

Kuzu Eti sayfamızda kuzu eti fiyatları ve kilosu hakkında detaylı bilgiler yer alır. Büyüleyici lezzeti ile en kaliteli kuzu etleri akbulut.com.tr'de sizleri bekliyor. 
Kuzu pirzola… Kuzunun lezzet deposu… Kuzu EtiHelal KesimSoğuk ZincirÜcretsiz KargoHızlı Teslimat..
109,90 TL
Kuzunun kaburga başı dediğimiz kısmı mangal için hazırlandı…Kuzu EtiHelal KesimSoğuk ZincirÜcretsiz KargoHızlı Teslimat..
89,90 TL
Karabiber ile harmanlanan kuzu eti yanında iç pilav ile harika bir akşam sofrası sizi bekliyor.Kuzu EtiHelal KesimSoğuk ZincirÜcretsiz KargoHızlı Teslimat..
77,90 TL
Kırmızı biber, yeşil biber ve kuzu inciğin üzerine birkaç adet dilimlenmemiş sarımsak… Mutfağınızda bu lezzeti mutlaka deneyin...Kuzu EtiHelal KesimSoğuk ZincirÜcretsiz KargoHızlı Teslimat..
79,90 TL
Patates, havuç ve kuzu eti bir araya geldiğinde ortaya çıkan o muhteşem lezzet… Kuzu EtiHelal KesimSoğuk ZincirÜcretsiz KargoHızlı Teslimat..
77,90 TL
Kuzu etinin but altı sizler için fırınlık olarak hazırlandı…Kuzu EtiHelal KesimSoğuk ZincirÜcretsiz KargoHızlı Teslimat..
77,90 TL
Kuzunun en sağlıklı sakatat çeşitlerinden biri…Izgarada tadına doyum olmayan kuzu böbreğe hafif kekik atmayı unutmayın… Kuzu EtiHelal KesimSoğuk ZincirÜcretsiz KargoHızlı Teslimat..
49,90 TL
Kuzunun en sağlıklı sakatat çeşitlerinden biri…Izgarada tadına doyum olmayan kuzu böbreğe hafif kekik atmayı unutmayın… Kuzu EtiHelal KesimSoğuk ZincirÜcretsiz KargoHızlı Teslimat..
69,90 TL
Doğu Anadolu’nun vazgeçilmez lezzeti güveç… Hakkını verenlerin tercihi her zaman kuzu eti olmuştur… Bu et ile sadece güveç değil her türlü tencere yemeği yapabilirsiniz…Kuzu EtiHelal KesimSoğuk ZincirÜcretsiz KargoHızlı Teslimat..
74,90 TL
Kuzudan vazgeçemeyenler için kuzu kıyma…Kuzu EtiHelal KesimSoğuk ZincirÜcretsiz KargoHızlı Teslimat..
99,90 TL
Yemeklerinize lezzet katacak kuzu kuşbaşıdan şiş ziyafeti de yapabilirsiniz…Kuzu EtiHelal KesimSoğuk ZincirÜcretsiz KargoHızlı Teslimat..
99,90 TL
İster mangalda ister tepside… Kuzudan vazgeçemeyenler için…Kuzu EtiHelal KesimSoğuk ZincirÜcretsiz KargoHızlı Teslimat..
99,90 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)