Sıkça Sorulan Sorular

 
 • Her yere et gönderebiliyor musunuz?
  Türkiye’nin 81 iline et gönderiyoruz.

 • Ürünleri nasıl gönderiyorsunuz?
  Siparişiniz bize geldikten sonra ürünleriniz özenli bir şekilde hazırlanır ve 24 saat -18 derece depolarımızda dondurulur. Daha sonra strafor köpük kutulara yerleştirilir ve içerisine etin miktarına göre jel buz ve kuru buz (-70 derece özel bir buz çeşididir) bırakılır. Ürünleriniz soğuk zincir korunarak sizlere ulaştırılır.

 • Hangi kargo firması ile çalışıyorsunuz?
  Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Siparişiniz kargoya teslim edildiğinde kargo tarafından size bilgilendirme mesajı iletilir.

 • Ürünleri ne kadar sürede gönderiyorsunuz?
  Sipariş geldikten sonra 24-48 saat içerisinde ürününüz kargoya verilmiş olur ve 2 veya en geç 3 gün içerisinde kargo firması paketinizi size ulaştırır.

 • Besi çiftliğiniz var mı?
  Akbulut ailesi olarak kendimize ait besi çiftliğimiz mevcuttur. Fakat günlük üretim kapasitemiz nedeni ile her gün yüksek miktarda et ihtiyacımız vardır. Bu nedenle kesilecek hayvan ihtiyacımızın büyük çoğunluğunu çevre illerden ve köylerden sağlamaktayız. (Erzurum, Bingöl, Karlıova, Kars, Malatya vs)

 • Siparişimi iptal edebilir miyim?
  Siparişinizi iptal etmek için 0 (424) 225 25 58 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ve ya İletişim bölümünden bize yazarak iptal işlemlerini başlatabilirsiniz.

 • Kapıda ödeme seçeneği var mı?
  Et ve et ürünlerinin tazeliniği koruma ve zamanında ulaşım ve ürünlerin kontrolünü sağlama adına böyle bir hizmetimiz bulunmamaktadır.

 • Neden sizi tercih etmeliyiz?
  Çünkü et işi güven işidir. Günümüz insanları sağlıksız ve nasıl üretildiğini bilmediği hazır gıdalara mahkûm edilmiştir. Et alırken de helal kesim olup olmadığını, sağlık ve hijyen kurallarına uygun üretim yapılıp yapılmadığını bilmemektedir.AKBULUT ET olarak her hafta il gıda ve tarım müdürlüğü tarafından denetlenmekteyiz. Kesimlerimiz ve üretimlerimiz veteriner hekimler gözetiminde yapılmaktadır. Uygunsuz herhangi bir et veya sakatatın tesisimizden içeri girmesi mümkün değildir. Denetimler ve kontroller düzenli bir şekilde yapılmakta ve etlerimiz sertifikalı ustalarımızın marifetli ellerinden geçmektedir. Etlerin sinir ve kaba yağları özenle ayıklanmaktadır. Sucuk ve kavurmamızda sağlığa zararlı hiçbir gıda katkı maddesi bulunmamaktadır. Ve dileyen vatandaşlarımız tıpkı bir denetmen gibi tesisimize gelip gerekli kıyafetleri donanıp tesisimizi denetlemeye gelebilir. Çünkü et işi zevk işidir. İnsanlar gününün bir kısmını ne yiyeceğini düşünerek geçirir. Akşam evde yiyeceği yemeğin hayalini kurar. Ya da hafta sonu yapacağı mangalda yiyeceği etleri düşünür. Fakat çoğu zaman ne istediği eti alabilir ne de aradığı lezzeti bulabilir. Fakat bu durum AKBULUT ET ile tanışan insanlar için geçerli değildir. Çünkü AKBULUT ET her daim taze et bulundurur. Eti lezzetli olabilecek hayvanları kesmeye özen gösterir. Ve en önemlisi tüketici etin hangi bölümünü ne şekilde istiyorsa o şekilde hazırlar ve takdim eder. Bu nedenle vereceğiniz siparişte “ÜRÜNÜNÜZÜ NASIL HAZIRLAYALIM” bölümünü doldurmayı unutmayınız. Yapacağınız yemeği bize belirtiniz. Hayvanın hangi bölgesini istediğinizi söyleyiniz (Sırt, Kaburga, But, Antrikotvs). Sizin zevkinize göre eti hazırlamamızda bizlere yardımcı olunuz. Çünkü bizi bir kez tecrübe eden, Artık bizim daimi müşterimiz olur

 • Sitenizde taksitli alışveriş yapabilir miyim?
  E-ticaret portalımız www.akbulutet.com için taksit tanımı Taksite Kapalı (Ticari Kartlar Hariç) olarak belirlenmiştir. Taksit kısıtlamaları BDDK Taksit Yönetmeliği çerçevesinde iş modelinize göre belirlenir.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı