AKBULUT ET Büyük bir geçmişe ve deneyime sahip olan, türk tüketicisini de yakınen tanıdığı, gıda sektörümüzün en önde gelen kuruluşlarından birisi olan, akbulut et teknolojiye dayalı olan imalatıyla, et ürünlerinin üretimini gerçekleştirmekten ve bu konuda türkiye’mize hizmet etmekten büyük bir gurur duymaktadır.


STRATEJİ

Bu hedefi gerçekleştirmek, ürünleri her zaman aynı kalitede, istenilen zamanda ve kabul edilebilir bir fiyatla müşteriye sunmakla mümkündür.

AKBUKUT ET bunları sağlayabilmek için ISO 9001 : 2000 Kalite Yönetim Sistemini araç olarak görmektedir. Şirket üst yönetimi ile birlikte tüm bölümlerin ana hedefi kalite yönetim sistemini yürütmek, sürekli geliştirmek ve bir üst kademesi olan “ toplam kalite yönetimi” için temel bir adım atmaktır.

Hammadde girdisinden, üretim ve satış sonrasına kadar bütün aşamalarda bu hedefe ulaşabilmesi için bütün bölümlerin koordineli bir şekilde ve karşılıklı işbirliği içinde çalışmalarını sağlamak, AKBUKUT ET  üst yönetiminin sorumluluğu altındadır.

Bu nedenle firmamız KALİTE YÖNETİM VE ISO 22000 GIDA GÜVENLİĞİ SİSTEMLERİNİN kurulması ve geliştirilmesi için her fedakârlığı yapmaktadır. Başarıdaki sırrın kalite-hijyen ve eğitim üçlüsü olduğuna inanan AKBUKUT ET hiyerarşik yapısında en üst yöneticisinden en alt kademesine kadar tüm çalışanları ile müşteri memnuniyetini  ve kalite düzeyini arttırarak yeni başarılara imza atacaktır.

 

 

 

 

VİZYON

Günümüz ekonomik hayatında “ müşteri beklentilerinin karşılanması” tartışılmaz hedef olmuştur.


MİSYON

BİZ AKBULUT ET OLARAK

Geleneksel Türk damak zevkine uygun, sağlıklı ve kaliteli ürünlerimizi, veteriner hekimlerin gözetimi altında elde edilen sağlıklı etlerden, veteriner hekimimizin yönetiminde hijyenik ortamların sağlandığı uluslar arası standarttaki en üstün teknolojiye dayalı tesisimizde, tüm yasal zorunluluklara uygun şekilde üreterek müşteri memnuniyetini ve güvenini en üst seviyelere taşımayı, sürekli gelişme çalışmalarında modern teknoloji ve yeni fikirlerin buluştuğu bir organizasyon olmayı, çevre konusunda tüm hassasiyetimizle temiz bir çevreyi gelecek nesillere bırakmayı amaç edindik.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı