Menü
Sepetim

200 TL Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo

DANA ETİ

Dana Eti satış sayfamızda, islami kurallara uygun olarak helal kesim standarlarına uygun üretilen, kırmızı et diye de bildiğimiz dana etlerimiz yer alır. Uygun ödeme seçenekleri ile dana eti fiyatları en uygun akbulutet.com.tr'de. Bildiğiniz üzere kırmızı et halkımızın olmazsa olmaz ihtiyaçlarındandır. Akbulut et olarak en kaliteli ürünleri en iyi fiyata sunmak için gerekli tüm çalışmaları yapmaktayız. 

Ülkemizin en büyük lezzetlerinden biri olan adana kebabı Akbulut eliyle bambaşka bir lezzete büründü…İster mangalda yapın ister tavada isterseniz de yanına patates koyup tepside fırına atın…..
39,90 TL
Bonfile, dana etinin en yumuşak bölgesidir.Lokum diye tabir edilen bu eti ister biftek şeklinde ister şişlik şeklinde isterseniz de sac kavurma şeklinde hazırlatabilirsiniz. Lütfen “ÜRÜNÜNÜZÜ NASIL HAZIRLAYALIM?” bölümüne talebinizi iletiniz.Dana EtiHelal KesimSoğuk ZincirÜcretsiz KargoHızlı Te..
109,90 TL
Antrikot, dananın lezzet oranı en yüksek kısmıdır… Hafif yağlı ve çok lezzetlidir. Izgarada tadına doyum olmayan dana antrikotu döküm tavada da kızartabilirsiniz. Dilerseniz de tepsi yemeklerinde kullanabilirsiniz. “ÜRÜNÜNÜZÜ NASIL HAZIRLAYALIM?” bölümüne taleplerinizi yazabilirsiniz. Biftek 75..
79,90 TL
Dana kontrofilenin dilim dilim doğranmış hali… Mutfağınızdan çok farklı bir lezzet çıkarabilirsiniz…Dana EtiHelal KesimSoğuk ZincirÜcretsiz KargoHızlı Teslimat..
79,90 TL
Orta yağlı olarak çekilen bu kıyma ile her tür tencere yemeği yapılabilir. Talebe göre tek çekim veya çift çekim yapılır. “ÜRÜNÜNÜZÜ NASIL HAZIRLAYALIM?” bölümüne taleplerinizi yazabilirsiniz.Paketlenir ve dondurulur. Soğuk zincir korunarak sizlere ulaştırılır.Dana EtiHelal KesimSoğuk ZincirÜcretsiz..
62,90 TL
1 Kg kıyma 4 parçaya bölünür ve streç film ile rulo halinde sarılıp tabaklanır.Yemek yapılacağı zaman tek tek çıkarılıp kullanılır. Orta yağlı olarak çekilen bu kıyma ile her tür tencere yemeği yapılabilir. Talebe göre tek çekim veya çift çekim yapılır. “ÜRÜNÜNÜZÜ NASIL HAZIRLAYALIM?” bölümüne talep..
62,90 TL
Dana etinin tüm sinir ve yağları ayıklanır ve yağsız olarak çekilen bu kıyma ile her tür tencere yemeği yapılabilir. Talebe göre tek çekim veya çift çekim yapılır. “ÜRÜNÜNÜZÜ NASIL HAZIRLAYALIM?” bölümüne taleplerinizi yazabilirsiniz.Paketlenir ve dondurulur. Soğuk zincir korunarak sizlere ulaştırıl..
69,90 TL
750 Gr kıyma 3 parçaya bölünür ve streç film ile rulo halinde sarılıp tabaklanır. Yemek yapılacağı zaman tek tek çıkarılıp kullanılır.Dana etinin tüm sinir ve yağları ayıklanır ve yağsız olarak çekilen bu kıyma ile her tür tencere yemeği yapılabilir.  Talebe göre tek çekim veya çift çekim yapıl..
69,90 TL
Dana etinin tüm yağ ve sinirleri ayıklanır ve kuşbaşı şeklinde doğranır. Etin en yumuşak ve lezzetli yeri kuşbaşı için kullanılır. “ÜRÜNÜNÜZÜ NASIL HAZIRLAYALIM?” bölümüne taleplerinizi yazabilirsiniz.Dana EtiHelal KesimSoğuk ZincirÜcretsiz KargoHızlı Teslimat..
72,90 TL
Dana etinin kol ve kaburga arasında kalan bir lezzet parçasından sizler için dana sote hazırlıyoruz… Dana EtiHelal KesimSoğuk ZincirÜcretsiz KargoHızlı Teslimat..
75,90 TL
Dana etinin hafif yağlı bölgesi kıyma olarak çekilir, harika baharat karışımı ve ince kıyılmış maydanoz ile yoğrulur.Köfte şekli verilir ve tabaklanır. Siparişiniz geldikten sonra hazırlanır, paketlenir ve dondurulur. Soğuk zincir korunarak sizlere ulaştırılır.Dana EtiHelal KesimSoğuk ZincirÜcretsiz..
75,90 TL
Dana ciğeri sağlıklı ve vitamin oranı yüksek bir sakatat çeşididir. Fakat dana ciğerini alırken gerekli kontrollerden geçtiğinden emin olmak gerekir. Et ve sakatat ürünlerimizin tesise girişi kontrollü bir şekilde yapılmakta ve rapor halinde dosyamızda saklamaktayız. Güvenle ve sağlıkla tüketebilirs..
54,90 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)