Menü
Sepetim

200 TL Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo

KAVURMA

Kavurma sayfamızda , saç kavurma, et kavurma, çoban kavurma ve diğer tüm çeşitleri yer alır. İslami kesim helal kurallarına uygun kavurmalarımızı en uygun fiyat garantisi ile sipariş verebilirsiniz. 
Bu ürün adet olarak satılır ve 1 Kg’dır.Eskiden köylerde kocaman tencerelerde yapılan o mükemmel kavurmanın blok bağırsağa doldurulmuş halidir.Kavurmamız DANA ETİ VE YAĞINDAN BAŞKA HİÇBİR GIDA MADDESİ BARINDIRMAMAKTADIR. İçerisinde hayvana ait herhangi bir sakatat (ciğer eti, dalak, yürek vs.) ..
119,90 TL
Dana Blok Kavurma 2 Kg Dana Blok Kavurma 2 Kg
-17 %
Bu ürün adet olarak satılır ve 2 Kg’dır.Eskiden köylerde kocaman tencerelerde yapılan o mükemmel kavurmanın blok bağırsağa doldurulmuş halidir.Kavurmamız DANA ETİ VE YAĞINDAN BAŞKA HİÇBİR GIDA MADDESİ BARINDIRMAMAKTADIR. İçerisinde hayvana ait herhangi bir sakatat (ciğer eti, dalak, yürek vs.) bulun..
239,90 TL 289,90 TL
Dana Dilim Kavurma 100 Gr Dana Dilim Kavurma 100 Gr
-7 %
Bu ürün adet olarak satılır ve 100 Gr’dır.İhtiyacınız olan küçük bir tava ve iki adet yumurta. Mükemmel bir kahvaltı sofrası sizi bekliyor. Asla pişman olmayacağınız, tekrar tekrar isteyeceğiniz bir lezzet.Kavurmamız DANA ETİ VE YAĞINDAN BAŞKA HİÇBİR GIDA MADDESİ BARINDIRMAMAKTADIR. İçerisinde hayva..
14,90 TL 16,00 TL
Bu ürün adet olarak satılır ve 400 Gr’dır. Şeffaf poşetlere konulup vakumlanmıştır.Doğu Anadolu’da yetişen hayvanların etinin lezzetini damağınızda hissedeceğiniz bir kavurma… Kavurmamız DANA ETİ VE YAĞINDAN BAŞKA HİÇBİR GIDA MADDESİ BARINDIRMAMAKTADIR. İçerisinde hayvana ait herhangi bir sakatat (c..
59,90 TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)